NASI LEKARZE

 • dr n. med. Maciej Bodzek

  Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2001 – 2007 odbywałem specjalizację z położnictwa i ginekologii w Szpitalu im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2008 roku zdałem z wyróżnieniem egzamin uzyskuąc tytuł specjalisty z położnictwa i ginekologii.


  Od 2007 do 2014 roku pracowałem w oddziale położnictwa i ginekologii Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.
  W roku 2013 zdałem egzamin specjalizacyjny z ginekologii onkologicznej.


  W 2015 roku  obroniłem pracę doktorską w Centrum Onkologii w Krakowie. Temat rozprawy: "Czynniki prognostyczne w guczołowej postaci raka szyjki macicy".


  Moje główne zainteresowania zawodowe to: ginekologia onkologiczna, endoskopia w ginekologii ( histeroskopia, laparoskopia ), ultrasonografia oraz perinatologia.


  Uczestniczyłem w licznych krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach z zakresu ginekologii operacyjnej - między innymi - w renomowanych ośrodkach w Niemczech i Francji uzyskując certyfikaty Giessen School of Endoscopic Surgery - Advanced International Laparoscopy Training Course oraz Covidien European Training Centre - Gynaecology Masterclass.


  Posiadam certyfikat Fetal Medicine Foundation, certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego uprawniające do wykonywania badań ultrasonograficznych w ciąży oraz w ginekologii.


  Główne pole zaineteresowań w ginekologii operacyjnej to endoskopowe zabiegi zmian łagodnych oraz złośliwych schorzeń narządu rodnego. Mając na uwadze szybki powrót do aktywności, komfort oraz względy kosmetyczne oferuje swoim pacjentkom pełną gamę zabiegów chirurgii małoinwazyjnej w oparciu o najnowszy sprzęt endoskopowy.


  Od roku 2015 pełnię funkcję ordynatora oddziału położnictwa i ginekologii w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie.

   

  Godziny przyjęć:

  poniedziałek, środa w godz. 15:30 - 19.00

 • lek. med. Marta Marszałek - Rajska

  Specjalista ginekolog położnik - ukończyłam Akademię Medyczna w Krakowie i od początku swojej drogi zawodowej od lekarza stażysty do stanowiska starszego asystenta pracuję w Oddziale Gin.-Pol. Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego.W 1995 r. uzyskałam II stopień specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. W Oddziale tym przez lata mojej pracy zdobywałam wiedzę i doświadczenie praktyczne w prowadzeniu ciąży, rozwiązywaniu porodów drogami natury i przez cięcie cesarskie oraz wyszkoliłam się w zabiegach operacyjnych w zakresie ginekologii. Od wielu lat prowadzę dyżury szkoląc młodszych asystentów. Oprócz zdobywania doświadczenia praktycznego  podczas pracy w Oddziale cały czas rozszerzam swoją wiedzę szkoląc się na licznych zjazdach, konferencjach i kursach USG w zakresie ginekologii i położnictwa. Szpital w którym nadal pracuję posiada certyfikat "Szpital Przyjazny Dziecku" i jest zwycięzcą ogólnopolskiej akcji "Rodzić po Ludzku" 

   

  Godziny przyjęć:

  wtorek, czwartek w godz. 16.00 - 19.00